Your shopping cart is empty!
Parker Quarter Bent Chunky Billiard
No damage or wear to rim, chamber or stem
Fully sanitised and restored by ourselves
Weight - 85.5g
| Dimensions | |
| BW - Bowl Width | 47mm |
| H - Bowl Height | 56mm |
| L - Pipe Length | 160mm |
| W - Chamber Width | 20mm |
| D - Chamber Depth | 40mm |
| Details | |
| Manufacturer | Parker |
| Shape | Chunky Billiard |
| Bowl Finish | Sandblast |
| Filter | No |
| Origin | London, England |